Dodavatelé IMPORT

SAHCO

flag

SAHCO je významný německý výrobce, který působí v textilním odvětví více než 160 let. Spolupracuje s významnými světovými návrháři jako ULF MORITZ či LORI WEITZNER a spolu s luxusními materiály, které používá ve svých kolekcích látek a tapet patří mezi světovou špičku ve svém oboru.
http://www.sahco-hesslein.com

DESIGNERS GUILD

flag

DESIGNERS GUILD je britská společnost se sídlem v Londýně, která byla založena v roce 1970. Patří k předním dodavatelům luxusního vybavení interiérů, především v oblasti textilií, tapet a dalších bytových doplňků. Filosofie a přístup firmy DESIGNERS GUILD jsou založeny na kombinaci kreativity, inovace a nejvyšší kvality zpracování.
http://www.designersguild.com

Byron&Byron

flag

Byron&Byron je kreativní italská firma s více jak dvacetiletou tradicí v ruční výrobě celodřevěných tyčí a jejich příslušenství. Jedinečné jsou jak po estetické, tak po technické stránce. Italský design s německou precizností a pobočkou v Londýně. Majitel úspěšné firmy s mnohaletou zkušeností Orazio Gualtieri je novodobý Leonardo da Vinci.
http://www.byronandbyron.com

Framsohn

flag

Framsohn je renomovaná rakouská firma s více než 80 letou tradicí. Vyrábí vysoce kvalitní froté program. Dvakrát ročně doplňují svou kolekci o trendy barevnost, aktivně spolupracují s designery. Vlastní atest ekovýrobku.
http://www.framsohn.at

Biederlack

flag

Biederlack je německá firma s více než 100 letou tradicí. Soustředí se na výrobu interiérových textilních dek. Vyváží do 70ti zemí světa. Jejich barevnost a vzory jsou každým rokem obnovovány, mají neuvěřitelné pokrytí ve vkusu klienta. Téměř každý si „přijde na své“. Vlastní atest jakosti a jejich deky mají jedinečnou estetiku a účelnost.
http://www.biederlackborbo.de

Dodavatelé a partneři


Copyright © 2010-2012 Bytový textil Art-House.cz. Všechna práva vyhrazena. | Created by Hanyes.